W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Dopasowujemy swoją usługę do klienta , a nie na odwrót. Każda para może wybrać, któryś z naszych pakietów, dowolnie go zmodyfikować lub po prostu ułożyć własny.

 Pamiętamy, że ślub to wasza uroczystość i to że pracujemy dla Was. 

 Gwarantujemy, jeśli odwiedzicie nasze studio, aby porozmawiać o naszej usłudze, to NA PEWNO dojdziemy do porozumienia

 Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby, wyobrażenia i dostosowujemy do możliwości. Każdy klient wart jest szacunku, a każda złotówka podniesienia.

 Pracujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy profesjonalistami pracującymi na co dzień w tej branży, nie będziemy się uczyć na Was i eksperymentować, nie będziemy budować swego portfolio , już od dawna je mamy. Jesteśmy po to, aby wykonać dla Was jak najlepszą pracę.

 Pracujemy wysokiej klasy sprzętem, systemami marki CANON i NIKON. Posiadamy profesjonalne aparaty i kamery wraz z niezbędnym osprzętem i wymienną profesjonalną optyką. Filmy realizujemy w systemem DSLR ( filmowanie lustrzankami ) i profesjonalnymi kamerami HD całość marki CANON. Dźwięk realizujemy profesjonalnymi rejestratorami. Posiadamy dodatkowy osprzęt typu fly came, statywy, slidery, krany, który używamy w zależności od potrzeb. Jesteśmy PRO dlatego wiemy kiedy i jak używać tego sprzętu.

Nasz zespół to ludzie o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjdą na waszą uroczystość elegancko ubrani. Podczas wykonywania usługi nie rzucamy się w oczy ,realizując swoje zadania tak dyskretnie na ile pozwala na to sytuacja. W czasie przyjęcia nie "degustujemy" napojów wyskokowych w żadnej postaci.

 

Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia na pracę w obiektach sakralnych.

 

 Nasze doświadczenie zdobyte przez lata wykonywania tego zawodu, zaowocowało pracą dla różnych grup  wyznaniowych , narodowościowych, subkulturowych. Potrafimy odnaleźć się w każdych warunkach i każdym towarzystwie.

 

Pracujemy na terenie całej Polski i Europy 

  • Realizujemy każdy pomysł !!!
 

 

Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.